Autoryzowany Serwis Volvo Trucks & Renault Trucks

Etmus Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektromechanik pojazdów użytkowych

Miejsce pracy: Biała Podlaska

ZADANIA:

  • Naprawa pojazdów użytkowych
  • Diagnozowanie usterek układów elektrycznych i elektronicznych
  • Konserwacja, okresowe przeglądy pojazdów
  • Dodatkowe prace mechaniczne
  • Wszelkie prace związane z naprawą, elektryką samochodów użytkowych
  • Dbanie o powierzone narzędzia oraz zaplecze techniczne

WYMAGANIA :

  • Wykształcenie techniczne
  • Praktyczna znajomość technologii napraw pojazdów
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Chęć doskonalenia własnych umiejętności zawodowych
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
  • Znajomość elektronicznych systemów diagnostycznych,
  • Doświadczenie na stanowisku elektromechanika pojazdów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane – prawo jazdy kat. C

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV drogą elektroniczną na adres: etmus@etmus.pl

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

📱 +48 83 344 91 49
📧 etmus@etmus.pl

POBIERZ OFERTĘ ELEKTROMECHANIK