CZĘŚCI, KTÓRE WARTO WYBRAĆ

Wybór oryginalnych części Volvo i Renault pozwoli Ci utrzymać samochód ciężarowy w najwyższej formie przez długi czas. Pojazdy najwyższej klasy z częściami najwyższej jakości także wymagają przeglądów i napraw. Kiedy więc nadejdzie właściwy moment, zapewnimy Ci maksymalną dyspozycyjność i wydajność.

CZĘŚCI, KTÓRE WYTRZYMUJĄ WIĘCEJ

Części Volvo i Renault to nie tylko gwarantowana jakość. Są projektowane i produkowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. Przechodzą również rygorystyczne testy. Są idealnie dopasowane. I dają pewność, na jaką zasługujesz.

ORYGINALNE CZĘŚCI VOLVO i RENAULT – 2 LATA SPOKOJU

Części są oryginalne. Jesteśmy tak pewni ich jakości, że po zamontowaniu udzielamy na nie 2-letniej gwarancji. Jeżeli w ciągu tych 2 lat część zawiedzie, a rodzaj usterki podlega gwarancji, pokryjemy koszty naprawy lub wymiany wadliwej części. Dwuletnia gwarancja na oryginalne części ma zastosowanie w przypadku, gdy dana część została zamontowana w autoryzowanej stacji obsługi Volvo Trucks lub Renault Trucks. Gwarancja obejmuje naprawę lub wymianę części, a nawet szkody pośrednie.

CZĘŚCI VOLVO i RENAULT W SYSTEMIE WYMIANY

Części oferowane w systemie wymiany to używane oryginalne części Volvo i Renault, odbudowane i przywrócone do pierwotnego stanu, dostępne po konkurencyjnych cenach. Pod względem jakości niczym nie różnią się od części fabrycznie nowych. Są również objęte taką samą gwarancją. Równie szerokiego wyboru części w systemie wymiany nie znajdziesz nigdzie indziej. Oferujemy wszystko: od sprężarek powietrza, elektronicznych jednostek sterujących i sprzęgieł po silniki, skrzynie biegów, turbosprężarki i tachografy – po atrakcyjnej cenie i w najwyższym standardzie.