KONTRAKTY SERWISOWE VOLVO TRUCKS 

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie dobrze utrzymanego samochodu ciężarowego, czy też na maksymalnej dyspozycyjności, wszystkie Kontrakty Serwisowe Volvo i Renault mają na celu zapewnienie sprawności Twoich pojazdów i poprawę wyników finansowych.
Utrzymywanie samochodu ciężarowego w optymalnym stanie jest opłacalne z wielu powodów. Zaplanowana obsługa serwisowa, której koszty są z góry znane, zmniejsza ryzyko nieplanowanych przestojów oraz pozwala Ci skuteczniej kontrolować swoją działalność i koszty – przeznaczasz mniej czasu i pieniędzy na czynności administracyjne. Poza tym, dobrze utrzymany samochód ciężarowy jest bardziej niezawodny i ekonomiczny. Wszystko to sprawia, że maleją Twoje koszty i obciążenie bieżącą pracą, dzięki czemu możesz bardziej koncentrować się na rozwijaniu swojej działalności.
Zapoznaj się z naszymi kontraktami serwisowymi:

Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo

Dostosowany do Twoich potrzeb maksymalnej dyspozycyjności. Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo obejmuje wszystkie naprawy samochodu ciężarowego, zużycie eksploatacyjne, obsługę zapobiegawczą i pomoc drogową.

Srebrny Kontrakt Serwisowy Volvo

Otrzymujesz wszystko, co uwzględnia Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo oraz dodatkowo ochronę komponentów układu napędowego – jego nieprzewidziane naprawy nie narażą Cię na koszty.

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo

Wygodny sposób na utrzymanie samochodu ciężarowego w doskonałym stanie. Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo obejmuje kompletną obsługę zapobiegawczą pojazdu i pomoc drogową.

Szczegóły kontraktów VOLVO TRUCKS  znajdziesz tutaj : https://www.volvotrucks.pl/pl-pl/services/vehicle-service/service-contracts.html, lub skontaktuj się z Doradcą serwisowym Etmus …

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rafał Borowik – Obsługa Klientów Kluczowych
📱+48 607 054 897
📧rafal.borowik[at]etmus.pl