Tachografy Smart 4.0 również w oddziale Biała Podlaska

Od 01 września 2021 w naszym oddziale na Sidorskiej możemy również obsługiwać pojazdu z tachografami cyfrowymi Smart 4.0. W oddziale Etmus Styrzyniec mamy taką możliwość od 2019 roku.

 

 

Dzięki zakupowi przyrządu dedykowanego do tachografów Stoneridge – tabletowi OPTIMO 2 oraz dodatkowym szkoleniom techników tachografów w serwisach Etmus mamy nowe możliwości:

  • w obu lokalizacjach obsługujemy pojazdy z tachografami inteligentnymi Smart 4.0
  • na Sidorskiej obsługujemy w pełnym zakresie tachografy Stoneridge (Man-y i Daf-y przez kolejne 4 lata będą miały montowane fabrycznie tachografy Stoneridge)
  • wykonujemy profesjonalną diagnostykę tachografów innych producentów oraz kasowanie błędów
  • montujemy tachografy uniwersalne
  • programujemy tachografy w wersji 3.0 i smart 4.0 (wcześniej nie mieliśmy narzędzi do programowania – teraz mamy tablet Optimo 2)
  • gwarancja na tachograf udzielona przez producenta pojazdu np. Man i Daf to 12 m-cy. Ze względu współpracy Etmus z Stoneridge klient od producenta tachografu otrzymuje gwarancję na 27 miesięcy od daty produkcji tachografu (ale nie od daty montażu w pojeździe)

Czekamy również na decyzję generalnego przedstawiciela Stoneridge w Polsce, firmy Euro-Tach, o przyznanie nam statusu punktu autoryzowanego.

Fabrycznie nowe pojazdy w których zgodnie z rozporządzeniem UE nr 165/2014 mają być montowane tak zwane inteligentne tachografy Smart 4.0 rozumie się te, które były po raz pierwszy zarejestrowane po 15 czerwca 2019 roku.

Komentowanie dla tego wpisu jest zablokowane.