Kronika firmy

ODDZIAŁ STYRZYNIEC

OFICJALNE OTWARCIE ODDZIAŁU STYRZYNIEC W programie koncerty zespołów z Białorusi, WeArtistoraz Blackleg Mummers oraz premierowy pokaz filmu AUTOSFERA 2015.

AUTOSFERA – AUTORYZOWANY SERWIS TOLL COLLECT

Od 1 marca 2014 roku Autosfera jest również autoryzowanym serwisem urządzeń Toll Collect, niemieckiego systemu poboru myta opartym na technologii GPS. Opłacie podlegają wszystkie pojazdy i zespoły pojazdów o całkowitej masie dopuszczalnej wynoszącej co najmniej 12 t, przeznaczone do transportu . Nie ma wpływu narodowość czy rodzaj przewożonych dóbr. E-myto…Read More

AUTOSFERA – OTWARCIE DRUGIEGO ODDZIAŁU

Od stycznia 2014 roku Autosfera posiada drugi oddział w Białej Podlaskiej przy Al. Solidarności 19. Mieści się w nim serwis pojazdów ciężarowych i autobusów Volvo, a od lutego 2014 roku również pojazdów ciężarowych Renault. Dodatkowo w nowym oddziale znajduje się stacja kontroli pojazdów.

Autosfera – Serwis Roku

Autosfera – Serwis Roku 2012 Volvo Truck w Polsce Autosfera – Serwis Roku 2013 Volvo Action Service Autosfera – 1 miejsce Volvo Sales Race 2012-2013 z grupy prywatnych warsztatów w Europie Centralno-Wschodniej Konferencja Volvo After Sales Casablanca i Marrakech 05-09 czerwiec 2013 Autosfera – 1 miejsce BPW ECO DISC CHALLENGE…Read More

15-LECIE AUTOSFERY
<span class="light">15-LECIE</span> AUTOSFERY

W sobotę 06/10/2012 odbyła się jubileuszowa impreza plenerowa z okazji 15-lecia Autosfery.

AUTOSFERA

Po konsolidacji firm Euro-service i CT Service powstaje nowa marka : AUTOSFERA , która symbolizuje kompleksową obsługę pojazdów ciężarowych , dostawczych i osobowych w jednym miejscu.

Q Service Truck
<span class="light">Q</span> Service Truck

Ogólnopolskie spotkanie przedstawicieli warsztatów Q Service Truck w siedzibie CT Service w Białej Podlaskiej

Licencja
Licencja

CT Service zdobywa licencje na prowadzenie autoryzowanego serwisu pojazdów ciężarowych Volvo

Pierwsze szkolenia
<span class="light">Pierwsze</span>  szkolenia

Pierwsze szkolenia techniczne i diagnostyczne.