Centrum napraw powypadkowych

ciężarowe • osobowe • pojazdy zastępcze ( w tym darmowe z OC sprawcy)

Likwidacja Szkód Powypadkowych

 

RZECZOZNAWCA

Zbigniew Panasiuk

Phone : +48 83 344 91 56

Mobile: + 48 601 366 192

E-mail: zbigniew.panasiuk@etmus.pl

RZECZOZNAWCA

Tomasz Wójcik

Phone : +48 83 344 91 56

Mobile : + 48 601 999 080

E-mail : tomasz.wojcik@etmus.pl

Pojazdy ciężarowe i osobowe uszkodzone w kolizjach drogowych naprawiamy kompleksowo. Oferujemy naprawy pojazdów Volvo, Renault Trucks i wszystkich innych marek, w tym również naczep oraz pojazdów specjalistycznych.

UPROSZCZONA LIKWIDACJA

Nasi przedstawiciele posiadają odpowiednie narzędzia i uprawnienia do szybkiej likwidacji szkody, nie musimy czekać na likwidatora z firmy ubezpieczeniowej. Działamy sprawnie na podstawie umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz firmami leasingowymi.

WYRĘCZAMY KLIENTA

W imieniu klienta zgłaszamy szkody, ustalamy z towarzystwem ubezpieczeniowym zakres i rozliczenie naprawy pojazdu, oraz wszystkie niezbędne formalności, pod warunkiem uzyskania odpowiednich upoważnień. Tu znajdziesz formularze do pobrania.

PRAWIDŁOWA WYCENA

Wykonujemy kalkulacje i weryfikujemy kosztorysy rzeczoznawców firm ubezpieczeniowych, w celu uzyskania prawidłowej wyceny i ograniczenia ilości dodatkowych oględzin. Kalkulacje wykonujemy w systemie AUDATEX, akceptowanym przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe.

JAKOŚĆ NAPRAW BLACHARSKO LAKIERNICZYCH

Jakość zapewniamy dzięki stosowaniu najnowszych technologii i narzędzi. Doświadczeni specjaliści, blacharze i lakiernicy stale podwyższają swoje umiejętności. Naprawy ram i kabin wykonujemy na szwedzkich urządzeniach firmy JOSAM. Lakierowanie realizujemy w profesjonalnej komorze lakierniczej.

ODPOWIEDNIE CZĘŚCI

Żeby pojazd wrócił do stanu sprzed szkody stosujemy oryginalne części. W przypadku napraw o ograniczonym budżecie umożliwiamy zastosowanie zamienników i części używanych. Kupimy od Państwa uszkodzony pojazd w przypadku szkody całkowitej.

Pliki do pobrania – osobowe
Pilki do pobrania – ciężarowe