Centrum napraw powypadkowych

ciężarowe • osobowe • pojazdy zastępcze ( w tym darmowe z OC sprawcy)

Likwidacja Szkód Powypadkowych 

Telefon dyżurny: +48 665 651 660

KIROWNIK CNP

Andrzej Ziarek

Phone:  +48 83 344 91 60

Mobile: +48 663 670 149

E-mail:  andrzej.ziarek@etmus.pl

 

 

 

 

RZECZOZNAWCA

Zbigniew Panasiuk

Phone:  +48 83 344 91 56

Mobile: +48 601 366 192

E-mail:  zbigniew.panasiuk@etmus.pl

RZECZOZNAWCA

Tomasz Wójcik

Phone:  +48 83 344 91 56

Mobile: +48 601 999 080
E-mail:  tomasz.wojcik@etmus.pl

W naszym Centrum Napraw Powypadkowych  działamy kompleksowo i bardzo sprawnie.

Wykonujemy naprawy pojazdów ciężarowych i osobowych uszkodzonych w kolizjach drogowych. Specjalizujemy się w naprawach  pojazdów Volvo Truck  Renault Trucks  oraz innych pojazdów, w tym  naczep oraz pojazdów specjalistycznych.

UPROSZCZONA LIKWIDACJA

Nasi rzeczoznawcy posiadają odpowiednie narzędzia i uprawnienia do szybkiej likwidacji szkody, nie musimy czekać na likwidatora z firmy ubezpieczeniowej. Działamy sprawnie na podstawie umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz firmami leasingowymi.

WYRĘCZAMY KLIENTA

W imieniu klienta zgłaszamy szkody, ustalamy z towarzystwem ubezpieczeniowym zakres i rozliczenie naprawy pojazdu, oraz wszystkie niezbędne formalności, pod warunkiem uzyskania odpowiednich upoważnień.

PRAWIDŁOWA WYCENA

Wykonujemy kalkulacje i weryfikujemy kosztorysy rzeczoznawców firm ubezpieczeniowych, w celu uzyskania prawidłowej wyceny i ograniczenia ilości dodatkowych oględzin. Kalkulacje wykonujemy w systemie AUDATEX, akceptowanym przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe.

JAKOŚĆ NAPRAW BLACHARSKO LAKIERNICZYCH

Jakość zapewniamy dzięki stosowaniu najnowszych technologii i narzędzi. Doświadczeni specjaliści, blacharze i lakiernicy stale podwyższają swoje umiejętności. Naprawy ram i kabin wykonujemy na szwedzkich urządzeniach firmy JOSAM. Lakierowanie realizujemy w profesjonalnej komorze lakierniczej.

ODPOWIEDNIE CZĘŚCI

Stosujemy oryginalne części zamienne. W uzasadnionych i zaakceptowanych przypadkach możemy zastosować części używane lub zamienniki o jakości Q.