MYJNIA

Automatyczna myjnia TIR

(więcej…)

CZĘŚCI, KTÓRE WARTO WYBRAĆ

Wybór oryginalnych części Volvo i Renault pozwoli Ci utrzymać samochód ciężarowy w najwyższej formie przez długi czas. Pojazdy najwyższej klasy z częściami najwyższej jakości także wymagają przeglądów i napraw. Kiedy więc nadejdzie właściwy moment, zapewnimy Ci maksymalną dyspozycyjność i wydajność. (więcej…)

Naprawy powypadkowe

ciężarowe • osobowe • pojazdy zastępcze ( w tym darmowe z OC sprawcy)

Likwidacja Szkód Powypadkowych

 

POJAZDY CIĘŻAROWE

Zbigniew Panasiuk

Phone : +48 83 344 91 56

Mobile: + 48 601 366 192

E-mail: zbigniew.panasiuk@etmus.pl

POJAZDY OSOBOWE

Tomasz Wójcik

Phone : +48 83 344 91 56

Mobile : + 48 796 540 980

E-mail : tomasz.wojcik@etmus.pl

Pojazdy ciężarowe i osobowe uszkodzone w kolizjach drogowych naprawiamy kompleksowo. Oferujemy naprawy pojazdów Volvo, Renault Trucks i wszystkich innych marek, w tym również naczep oraz pojazdów specjalistycznych. (więcej…)

ZESPÓŁ DIAGNOSTÓW

W naszych Okręgowych Stacjach Kontroli Pojazdów pracują doświadczeni diagności z wieloletnim stażem pracy oraz wiedzą techniczną. Badamy pojazdy wnikliwie i odpowiedzialnie tym samym dbając o bezpieczeństwo na drogach i edukację ich użytkowników.

(więcej…)

Konsekwentnie szkolimy się i kupujemy narzędzia i programy, aby naprawiać najnowsze pojazdy. Podczas wizyty w naszym serwisie autoryzowanym możesz zlecić zmianę ustawień pojazdu lub wgranie opcji dodatkowych. (więcej…)

Gwarantujemy prowadzenie obsługi zapobiegawczej oraz objęcie samochodów ciężarowych ustalonym planem serwisowania. Dzięki kontraktowi serwisowemu Volvo/Renault możesz spokojnie skupić się na swoim biznesie, mając pewność, że pojazdy znajdują się pod właściwą opieką (więcej…)

Eksploatacyjne, przeglądy okresowe i pomoc na drodze to podstawa działalności naszych serwisów. Dzięki bardzo doświadczonemu i profesjonalnemu zespołowi pracowników możemy utrzymywać Państwa pojazdy w dobrym stanie technicznym a w przypadku awarii udzielić fachowej pomocy. (więcej…)

Jeżeli Państwa pojazd ulegnie awarii na drodze, nasz serwis dzięki Volvo Action Service zapewni Państwu profesjonalną pomocy i naprawę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. (więcej…)

Posiadamy  uprawnienia i specjalistów do serwisu tachografów w dwóch oddziałach ETMUS.

(więcej…)

Nasz serwis jest  autoryzowanym partnerem serwisowym firmy Toll Collect GmbH, która jest operatorem systemu opłat autostradowych na terenie Niemiec.

Użytkownik, który chce korzystać z automatycznego poboru myta na płatnych odcinkach dróg w Niemczech musi zarejestrować swoją firmę u operatora Toll Collect. (więcej…)

Parking znajduje się:

  • przy drodze krajowej nr 2(E30 – główna trasa europejska na osi wschód-zachód wiodąca z irlandzkiego portu Cork do Omska w Rosji)
  • 45 km od przejścia granicznego Terespol
  • 30 km od Europort Małaszewicze
  • 10 km od Białej Podlaskiej
  • 140 km od Warszawy

(więcej…)