MYJNIA

Automatyczna myjnia TIR

Informujemy, iż od 01.09.2022 myjnia pracuje:

Pon-Pt

08:00-19:00

Sobota

07:00-15:00

(więcej…)

CZĘŚCI, KTÓRE WARTO WYBRAĆ

Wybór oryginalnych części Volvo i Renault pozwoli Ci utrzymać samochód ciężarowy w najwyższej formie przez długi czas. Pojazdy najwyższej klasy z częściami najwyższej jakości także wymagają przeglądów i napraw. Kiedy więc nadejdzie właściwy moment, zapewnimy Ci maksymalną dyspozycyjność i wydajność. (więcej…)

Centrum napraw powypadkowych

ciężarowe • osobowe • pojazdy zastępcze ( w tym darmowe z OC sprawcy)

Likwidacja Szkód Powypadkowych

 

RZECZOZNAWCA

Zbigniew Panasiuk

Phone : +48 83 344 91 56

Mobile: + 48 601 366 192

E-mail: zbigniew.panasiuk@etmus.pl

RZECZOZNAWCA

Tomasz Wójcik

Phone : +48 83 344 91 56

Mobile : + 48 601 999 080

E-mail : tomasz.wojcik@etmus.pl

Pojazdy ciężarowe i osobowe uszkodzone w kolizjach drogowych naprawiamy kompleksowo. Oferujemy naprawy pojazdów Volvo, Renault Trucks i wszystkich innych marek, w tym również naczep oraz pojazdów specjalistycznych. (więcej…)

ZESPÓŁ DIAGNOSTÓW

W naszych Okręgowych Stacjach Kontroli Pojazdów pracują doświadczeni diagności z wieloletnim stażem pracy oraz wiedzą techniczną. Badamy pojazdy wnikliwie i odpowiedzialnie tym samym dbając o bezpieczeństwo na drogach i edukację ich użytkowników.

(więcej…)

Konsekwentnie szkolimy się i kupujemy narzędzia i programy, aby naprawiać najnowsze pojazdy. Podczas wizyty w naszym serwisie autoryzowanym możesz zlecić zmianę ustawień pojazdu lub wgranie opcji dodatkowych. (więcej…)

KONTRAKTY SERWISOWE VOLVO TRUCKS 

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie dobrze utrzymanego samochodu ciężarowego, czy też na maksymalnej dyspozycyjności, wszystkie Kontrakty Serwisowe Volvo i Renault mają na celu zapewnienie sprawności Twoich pojazdów i poprawę wyników finansowych. (więcej…)

Eksploatacyjne, przeglądy okresowe i pomoc na drodze to podstawa działalności naszych serwisów. Dzięki bardzo doświadczonemu i profesjonalnemu zespołowi pracowników możemy utrzymywać Państwa pojazdy w dobrym stanie technicznym a w przypadku awarii udzielić fachowej pomocy. (więcej…)

Jeżeli Państwa pojazd ulegnie awarii na drodze, nasz serwis dzięki Volvo Action Service zapewni Państwu profesjonalną pomocy i naprawę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. (więcej…)

Posiadamy  uprawnienia i specjalistów do serwisu tachografów w dwóch oddziałach ETMUS.

(więcej…)

Nasz serwis jest  autoryzowanym partnerem serwisowym firmy Toll Collect GmbH, która jest operatorem systemu opłat autostradowych na terenie Niemiec.

Użytkownik, który chce korzystać z automatycznego poboru myta na płatnych odcinkach dróg w Niemczech musi zarejestrować swoją firmę u operatora Toll Collect. (więcej…)

Parking znajduje się:

  • przy drodze krajowej nr 2(E30 – główna trasa europejska na osi wschód-zachód wiodąca z irlandzkiego portu Cork do Omska w Rosji)
  • 45 km od przejścia granicznego Terespol
  • 30 km od Europort Małaszewicze
  • 10 km od Białej Podlaskiej
  • 140 km od Warszawy

(więcej…)